O nas

Wejdź na szczyty z Agencją WEB MED

Mamy 13 letnie doświadczenie w branży marketingu medycznego

Jesteśmy agencją interaktywną specjalizującą się w marketingu medycznym. Zapewniamy kompleksowe działania promocyjne dla gabinetów lekarskich, przychodni i szpitali. Mamy 11 letnie doświadczenie w branży i szeroką wiedzę na temat promocji placówek i usług medycznych.

Naszą Misją jest tworzyć kampanie dla klientów, które przetrwają lata. Chcemy poprzez działania marketingowe sprawić, by relacje z naszymi partnerami owocowały długą współpracą w myśl zasady WIN-WIN (wygrany- wygrany). Wierzymy, że takie podejście doprowadzi do systematycznego wzrostu pacjentów dla naszych Partnerów.

Mamy Wizję by świadczyć usługi idealne pod względem jakości, dające największy zwrot z inwestycji. Działamy tak, by nasi Partnerzy mogli się identyfikować z kampaniami i żeby ich kompleksowa wartość przyczyniała się do sukcesu prowadzonych przez nich firm.

Zasady i wartości - wiemy jak bardzo potrzebna jest poufność i uczciwość we wzajemnej współpracy. Bez zaufania nawet najlepiej przygotowany projekt ma małe szanse na powodzenie. Dlatego działamy przejrzyście - wszystko, co da się ustalić, szczegółowo ustalamy z klientem przed rozpoczęciem prac. Każdy klient jest dla nas najważniejszy i każdy w taki sposób jest traktowany – niezależnie od wielkości zlecenia.

Najdoskonalsze produkty są dziełem zespołu ludzi.

Stevie Jobs

Tomek

SEO & ADS Specialist

Damian

Social Media Specialist

Natalia

Photography & Graphic designer

Wybrani Partnerzy, dla których mieliśmy przyjemność pracować:

  • All
  • Kampanie Google
  • Kampanie Social Media
  • Marketing internetowy
  • Materiały graficzne i wideo
  • Projekty stron